Zaznacz stronę

ZASADY GRY I REGULAMINY

Jak wziąć udział w naszym turnieju?

Na początku należy zapoznać się z regulaminem.

1. Trzy-cztery dni przed rozpoczęciem konkursu na Naszej stronie w rubryce Kod konkursowy po prawej stronie, publikowany zostaje mieszany kod:

 

2. Zapamiętujemy bądź zapisujemy kod i wchodzimy w grę DSJ 4 -> Puchar Świata -> Wybierz zawodników. Tam tworzymy nowego zawodnika którego nazwa powinna składać Się z dwóch członów – nick’u gracza z forum lub inny oraz kodu. Jeżeli nasz Nick to „skoczek” a kod podany w zakładce to „123” to nazwa skoczka powinna wyglądać tak:

 

3. Możemy stworzyć nieskończenie wiele skoczków o tej nazwie:

 

4. Następnie zaznaczamy wszystkich zawodników którymi startujemy:

 

5. Kolejnym krokiem jest wejście w „Wybierz skocznie” gdzie wybieramy skocznię na której odbywa się dany konkurs. Tu również możemy wybrać skocznie nieskończenie wiele razy:

 

6. Potem robimy „wstecz” i wybieramy „Rozpocznij Puchar Świata” i skaczemy ;]:

 

7. Jeśli któryś ze skoków nam się spodoba (ma dobrą notę łączną) zapisujemy go poprzez kombinację klawiszy „ctr”+„r”,  i zapisujemy skok z dowolną nazwą lub poprzez kombinację „ctrl”+„s” gdzie skok zapisuje się automatycznie. Możemy zapisać nieskończenie wiele skoków. Najlepiej mieć pod ręką kartkę papieru i zapisywać najlepsze noty wraz z odległościami:

 

8. Gdy już mamy minimum 2 dobre skoki, wchodzimy na stronę i w zakładce „Menu turnieju” mamy odnośnik o nazwie „Wyślij powtórkę” i klikamy w niego:

 

9. Po otwarciu skryptu wpisujemy tam gdzie:

  • Kolor żółty – swój Nick
  • Kolor brązowy – swój adres e-mai
  • Kolor zielony – odległości odpowiednio pierwszego i drugiego skoku
  • Kolor niebieski – noty łączne odpowiednio pierwszego i drugiego skoku
  • Kolor fioletowy – tam możemy opcjonalnie dodać komentarz i wyrazić swoją opinie.

Po wpisaniu tego wszystkiego musimy dodać swoje powtórki. W tym celu klikamy odnośnik „przeglądaj” zaznaczony kolorem czerwonym i w nowym oknie wybieramy po kolei: „Moje dokumenty” -> „Deluxe Ski Jump 4” -> „Replays” i tam mamy powtórki które zapisaliśmy z rozszerzeniem .rpl.  Wybieramy odpowiednią klikając na nią dwukrotnie. W polu z lewej strony „przeglądaj” powinien być widoczny wtedy odnośnik do powtórki.

 

10. Gdy już to zrobimy i wszystkie pola w skrypcie są uzupełnione klikamy „Wyślij”:

 

 

11. Po wysłaniu skryptu czekamy na wyniki które publikowane są ok. godziny 22:00. Czas trwania każdego konkursu (czas na wysłanie powtórek) do godziny 21:00