Zaznacz stronę

Regulamin Ogólny

 

 1. Organizatorem turniejów jest zespół DSJ-4.pl i zastrzega sobie prawo wyłączności.
 2. W ramach Pucharu Świata rozgrywana jest seria konkursów indywidualnych i drużynowych.
 3. Każdy konkurs rozpoczyna się o godz. 00:00 a kończy o 21:00 danego dnia.
 4. Kalendarz konkurów dostępny jest na stronie oraz w zakładce „Puchar Świata 2016/2017”
 5. Zazwyczaj na początku tygodnia lub kilka dni przed rozpoczęciem konkursu na stronie głównej w rubryce Kod konkursowy (jest po prawej stronie) publikowany jest mieszany kod (3 litery; litera, cyfra, litera lub 2 litery i cyfra). Kod wpisujemy przed nickiem skoczka. Dokładny opis użycia kodu znajduje się w zakładce „ZASADY GRY”.
 6. Udział w konkursach jest dobrowolny i nie wymaga wcześniejszego zapisu.
 7. Powtórki skoków należy wysyłać poprzez skrypt „Wyślij powtórkę” dostępnym w zakładce „MENU TURNIEJU” a w razie problemów ze skryptem na adres masters@dsj-4.pl
 8. Powtórkę należy wysłać do godz.: 21:00, w przypadku spóźnienia zostają nakładane kary na zawodnika. Powtórki wysłane po godzinie 21:05 nie są uwzględniane w klasyfikacji danego konkursu.
 9. Wyniki konkursów są publikowane zazwyczaj maksymalnie godzinę po zakończeniu konkursu, jednak zespół DSJ-4 może opublikować wyniki w innym terminie nie dłuższym niż 24h od zakończenia konkursu, po wcześniejszym poinformowaniu o tym fakcie na forum.
 10. Ewentualne błędy w wynikach należy zgłaszać do Mastersa na naszym Discordzie..
 11.  Kary:
  • Za brak kodu w powtórce: dyskwalifikacja
  • Za zły kod w powtórce: dyskwalifikacja
  • Za wysłanie powtórki po 21:00: -2 pkt za każdą minutę spóźnienia
  • Za podanie większej noty niż prawdziwa: w zależności od podanej noty
  • Za skok oddany w trybie treningu: dyskwalifikacja

     12. Zakaz używania w wysłanym w formularzu skoku jakichkolwiek tricków, które umożliwiają uzyskiwanie lepszych odległości i innych wspomagaczy (np. gibbon, Cheat Engine). Za złamanie tego punktu regulaminu, gracz może zostać zdyskwalifikowany na określony okres lub bez odwołania.
13. Każdy gracz ma obowiązek grać własnym imieniem i nazwiskiem lub nickiem. Gdy dojdzie to sytuacji, że dwie osoby grają na tym samym nicku i nie dostosują się do tego będzie skutkować banem (każda powtórka będzie sprawdzana pod kątem nicku, ewentualnie grać na oddzielnych nickach lub ustawić domyślnego gracza).

 

Zawody drużynowe:

 1. Regulamin/nowe zasady zostały wprowadzone dnia 15 stycznia i obowiązują do odwołania.
 2. Administratorzy mają prawo do zmiany zasad, informując o tym wszystkich graczy publikując informację ogólnodostępną.

Aktualne zasady:

 1. Jedna drużyna składa się z dwóch graczy. Nazwa drużyna musi być nazwą danego państwa np. Włochy, Argentyna lub Czechy, a podczas konkursów mixów drużyna musi składać się z 2 mężczyzn i 1 kobiety ze względu na to, że jest to nowość.
 2. Konkursy odbywają się na tych samych zasadach co wszystkie inne PŚ indywidualne, z drobną zmianą – W polu nick wpisujemy dodatkowo nazwę drużyny np. POLSKA – Dashe.
 3. Jeśli jeden zawodnik z którejś drużyny wcale nie wystartuje to może być wystawiona rezerwowa osoba, a gdy przykładowo wystartuje to punkty tego zawodnika nie będą uwzględniane.
 4. Nazwy drużyn nie mogą się powtarzać. Wszystkich państw jest ponad 200 więc wybór jest bardzo duży. Lista zajętych/używanych państw będzie zamieszczona na forum.
 5. Jeżeli dana drużyna nie wystartuje w 5 konkursach pod rząd uznaje się ją za nie aktualną i jest ona kasowana, a zajmowana przez tych graczy nazwa jest dostępna ponownie.
 6. Punkty do klasyfikacji drużynowej będą przydzielane według innej punktacji niż w tamtym sezonie itd. 1-300, 2-250, 3-200, 4-150, 5-100, 6-50.
 7. Zapisów można dokonywać na forum lub w ostateczności kontaktując się z Administratorem poprzez naszego Discorda. W przypadku spornych sytuacji tj. dokonano zapisu na nazwę np. Polska na forum o godzinie 15:00, a o godzinie 14:00 zapisu dokonał kto inny na tę samą nazwę ale poprzez komunikator GG lub email pierwszeństwo ma forum pomimo faktu różnicy czasowej.
 8. Administrator ma 72h na zaakceptowanie drużyny jeśli zgłoszenie odbyło się inną drogą niż poprzez forum. Jeżeli zgłoszenie pojawiło się na forum, a dana drużyna/nazwa nie jest zajęta można uznać ekipę za zaakceptowaną, a jedynie gdy Administrator się pojawi zaakceptuje ją i wpisze na listę.
 9. W konkursach można startować tylko po wcześniejszym zapisaniu swojej drużyny. Podczas zgłaszania ekipy, należy pamiętać aby podać takie dane jak Nicki, EMAIL/GG oraz nazwę drużyny jaką wybraliście.
 10. Jeśli są pytanie lub jakieś nie jasności prosimy udać sie na forum i/lub zadać pytanie na forum jeśli niema rozwiązania na wcześniej wspomnianym już forum.

Wprowadzone zmiany:

  1. Dodano informację dotyczącą konkursów mixów.
  2. Wprowadzono możliwość wprowadzenia zawodnika rezerwowego.
  3. Zmiana w przydziale punktów za poszczególne miejsca.

Aktualizacja 16.12.2019 r.