Zaznacz stronę

 

Tą edycję pucharu świata rozpoczniemy od prologu, który za razem będzie drugą edycją mistrzostw naszego portalu dsj-4.pl, organizowanych przez Lukasoffa. Mistrzostwa odbędą się na skoczni Liberec HS136 (UWAGA, SKACZEMY NA IGIELICIE), 14 listopada.

Tydzień po tym wydarzeniu wystartujemy z tegoroczną edycją pucharu świata, rozpoczynając naszą blisko 4-miesięczną zabawę od konkursów na obiekcie “bocian” w Niżnym Tagile.

Ze względu na Wasz komfort, oraz z szacunku dla waszego czasu, postanowiliśmy w tym roku okroić puchar świata do 24 konkursów (20 indywidualnych oraz 4 drużynowych).

Ponadto poza konkursami Pucharu Świata odbędą się w tym sezonie Igrzyska Olimpijskie oraz Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich.

Kody standardowo pojawiać się będą nie później niż 120 godzin przed finałem konkursu. Powtórki można wysyłać jak co roku do godziny 21:00 dnia, w którym odbywa się konkurs, za pomocą jednego z dwóch dostępnych formularzy.

Tak jak w poprzednich latach dla najlepszych graczy przewidziane są nagrody w postaci subskrypcji do gry:
1 miejsce – 12 miesięczna subskrypcja
2 miejsce – 6 miesięczna subskrypcja
3 miejsce – 3 miesięczna subskrypcja
Dla miejsc 4 w dół przewidziana jest jedna subskrypcja na 3 miesiące, która zostanie rozlosowana. Jeden start będzie równy jednemu losowi, więc im więcej startów tym większa szansa na jej wygranie.

Na SlotoGate.com możesz zobaczyć całą listę bonusów i nagród dla graczy.

Życzymy miłej zabawy oraz dalekich lotów w tym sezonie,
administracja portalu dsj-4.pl

Kalendarz sezonu: