Zaznacz stronę

LGP 2022

Po blisko 3-miesięcznej przerwie powracamy do Was z nową dawką konkursów. Już za tydzień odbędzie się pierwszy konkurs Letniego Grand Prix na skoczni w Wiśle. Kody na ten konkurs zostaną podane w najbliższy wtorek, czas wysyłania powtórek nie ulega zmianie, powtórki można wysyłać do godziny 21.

Wielu z was z pewnością niecierpliwił fakt tak późnego pojawienia się informacji na temat tegorocznego LGP, więc jesteśmy wam winni kilka słów wyjaśnień. W tym roku cały cykl LGP robimy wspólnie z ekipą EWG DSJ4 INTERNATIONAL CUP. Z nadzieją na owocną współpracę nie tylko przy tej imprezie, ale również w sezonie zimowym, chcielibyśmy powitać w naszych szeregach całą ekipę tamtego turnieju.

W związku z połączeniem naszych sił powtórki w sezonie letnim będziemy wysyłać na formularz znajdujący się na stronie internetowej e-wintergames, do którego link będzie można znaleźć w zakładce MENU TURNIEJU – Wyślij Powtórkę .
Osobą odpowiadającą za robienie wyników będzie Tomeq z grupy INTERNATIONAL CUP, a wyniki poszczególnych konkursów będzie można znaleźć zarówno na discordzie EWG DSJ4 INTERNATIONAL CUP  jak również u nas na stronie.

Przedstawiamy kalendarz tegorocznego LGP oraz życzymy miłej zabawy:
KALENDARZ LGP 2022:

LGP 2022 kalendarz

https://cdn.discordapp.com/attachments/994933327985381497/999059776325562419/unknown.png