Zaznacz stronę

Zapisy do Pucharu Świata w DSJ3

DSJ3 WORLD CUP RECRUITMENT – ENGLISH VERSION (CLICK!)

 

W sezonie zimowym 2020/2021 być może zostanie reaktywowany Puchar Świata w DSJ3, rozgrywany równolegle z Pucharem Świata w DSJ4. Dlaczego piszę – “być może”? Ponieważ to zależy wyłącznie od Was. Potrzeba przynajmniej 10 chętnych, którzy wypełnią ten krótki formularz i wyrażą poprzez jego wysłanie wstępną chęć uczestnictwa w takim Pucharze.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by nie wypełnić formularza, a następnie uczestniczyć w tym turnieju. Niemniej jednak zachęcam do wypełnienia, tym bardziej, że czas jest do końca października 2020 roku, a można swoimi wyborami w formularzu wpłynąć na skocznie, które pojawią się w Pucharze 🙂

Wybór ulubionych skoczni będzie determinował pojawienie się ich w kalendarzu PŚ. Im częściej będzie wybierana dana skocznia w formularzu, tym więcej konkursów na nią przypadnie.

W planie jest przewidziane minimum 10, maksymalnie 20 konkursów rozgrywanych co weekend (sobota i niedziela), w zależności od tego, jak dużym zainteresowaniem będzie cieszyć się ten formularz. Jeśli będzie więcej niż 20 chętnych, być może rozpatrzymy zwiększenie maksymalnego limitu konkursów.

Chętnych i zainteresowanych zapraszam do wypełniania (formularz dostępny pod spodem). Wstępnie przewiduje się nagrody rzeczowe w postaci subskrybcji online do DSJ3 lub DSJ4 (wybór będzie zależał wyłącznie od zawodnika).

UWAGA: Wśród ulubionych skoczni nie ma wymienionej Słowenii HS281. Dla tego obiektu są przewidziane Mistrzostwa Świata w Lotach. Odbędą się one po zakończeniu wszystkich konkursów w zimowym sezonie Pucharu Świata DSJ3.

Tom, administrator dsj-4.pl

Aktualizacja na dzień 08.07.2020, godz. 19:10: Chęć uczestnictwa wyraziło już 5 zawodników, potrzebujemy jeszcze 5 🙂

 

FORMULARZ