Zaznacz stronę

Paweł Czaus

Witam wszystkich bardzo serdecznie ! W dniu dzisiejszym w trakcie treningu przed konkursem spotkaliśmy nie byle kogo, a Lidera PŚ ! Czacha Czapa! Witaj Czacho, czy znalazłbyś kilka chwil na wywiad dla naszej redakcji? Widzowie na pewno są ciekawi Twojej osoby!

CzachaCzapa

Tak, oczywiście, chwilkę czasu znajdę, aby zaspokoić ciekawość redakcji i graczy dsj4.

Paweł Czaus

Tak więc zaczynajmy! Skoro już była mowa o treningu, jak widzisz swoje szanse w dzisiejszym starciu w konkursie indywidualnym?

CzachaCzapa

W dzisiejszym treningu nie było za ciekawie. Ostre podmuchy wiatru zastopowały mi trening, ale po 30 minutach warunki pozwoliły na oddanie skoków i zapoznanie się z obiektem w Klingenthal. Oddałem dość dobry skok treningowy.

Paweł Czaus

Czyli rozumiem, że jesteś w pełni przygotowany do starcia ze swoimi rywalami?

CzachaCzapa

Do rywalizacji zawsze staram przygotowywać się starannie i perfekcyjnie.

Paweł Czaus

Kogo w tym sezonie obawiasz się najbardziej?

CzachaCzapa

W sezonie 2019/20 obawiam się przede wszystkim Tomcia_96 I wojtiego2. Również Tom może być groźnym rywalem. Liczę również na to, że ktoś spoza wyżej wymienionych graczy może zadziwić nas swoimi skokami i przebłyskiem formy.

Paweł Czaus

W zeszłym sezonie wygrałeś z Tomciem_96 zaledwie o 9 punktów w klasyfikacji generalnej. Sądzisz, że w tym sezonie również będzie walka między wami do ostatniego konkursu?

CzachaCzapa

Walka o punkty toczy się od samego początku sezonu i poziom skoków też coś nam o tym mówi, a to że wygrałem z Tomciem_96 było spowodowane jego nieobecnością podczas jednego z konkursów.

Paweł Czaus

Jako już tak doświadczony zawodnik masz zapewne swoją ulubioną skocznie. Jaka to jest i dalczego ona?

CzachaCzapa

Może nie ulubiona, gdyż wszystkie mają coś co lubię w nich odnajdywać podczas skoku, czy to w treningu czy normalnie w konkursie, ale myślę, że jedną z ulubionych jest Planica, która daje dużo frajdy z szybowania, oddania się podnoszącym podmuchom wiatru, podczas lotu zamykam oczy i lecę jak ptak (hihi), troszkę rozmarzyłem się.

Paweł Czaus

Czyli możemy twierdzić, że w tym sezonie rekord długości lotów DSJ4 jest zagrożony?

CzachaCzapa

Tak, obawiam się, że może być zagrożony, choć nie wątpię, że może mi się to uda.

Paweł Czaus

Już niedługo TCS, bukmacherzy jak i większość widzów ma Cię za faworyta! Jak się do tego odniesiesz?

CzachaCzapa

Hehe, ze śmiechem lekkim. TCS jest specyficzny, bodajże zawsze staram lekko strawić się to co bukmacherzy obstawiają, bo nieraz może to być zaskoczenie, kto wygra.

Paweł Czaus

Czyli możemy tutaj również spodziewać się walki do ostatniego konkursu TCS ! W tym sezonie mamy aż 9 debiutantów. Jak ich wstępnie oceniasz?

CzachaCzapa

, myślę że będzie dobra walka o punkty i odleglości i wyłoni nam to zwycięzcę w TCS, a co do debiutantów, to tak naprawdę nie wiem którzy to są, ale życzę im dobrych warunków i zapału do skoków, oczywiście podiów też.

Paweł Czaus

Masz może jakąś radę dla tych nowych skoczków?

CzachaCzapa

Przede wszystkim, jak już weszli w grę DSJ4 i zaczęli swoją zabawę ze skokami, to polecam się nie zrażać, gdy skoki nie wychodzą tak jakby chcieli, a właśnie starać się poprawiać swoje wyniki oraz też czerpać z powtórek kolegów i może też tam coś dla siebie znajdą, na przykład technikę lotu, tak aby poprawić swoje umiejetności.

Paweł Czaus

Świetny plan ! Było już pytanie czy obawiasz się kogoś, a teraz czy może czegoś się obawiasz w tym sezonie?

CzachaCzapa

Oczywiście może być problemem jakaś mała kontuzja, czego nie planuję, ale skoki to jest sport niebezpieczny, więc zawsze obawy takie są.

Paweł Czaus

Co sprawia, że posiadasz taką formę? Od połowy zeszłego sezonu jesteś nie do pokonania?

CzachaCzapa

Po prostu staram się oddawać skoki na piątkę, a forma to już sama się jakoś utrzymuje i trzeba skakać i grać, aby nie zapomnieć o niej.

Paweł Czaus

Zostało kilka ostatnich pytań ! Chciałbyś może kogoś pozdrowić?

CzachaCzapa

Tak, oczywiście. Pozdrawiam całą rodzinę graczy dsj4 tych obytych z grą i nowych. Życzę samych dobrych wiatrów i dalekich odleglości oraz bicia rekordów. Pozdrawiam również redakcję centrum skoków DSJ.

Paweł Czaus

Dziękujemy za pozdrowienia oraz dołączamy się do pozdrowień! Jak już tradycji stało się za dość, kogo byś nominował do kolejnego wywiadu?

CzachaCzapa

Do nominowania nie mam niestety głowy (hihi). Trening zaliczony, a zaraz za 30 minut konkurs się zaczyna, więc tą decyzję pozostawiam redaktorowi 🙂

Paweł Czaus

W takim razie zobaczymy kogo zgotuje nam los! Dziękujemy Ci również pięknie za wszystkie wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. Jednocześnie życzymy Ci samych sukcesów, dalekich lotów jak i formy przez cały sezon!

CzachaCzapa

Również dziękuję za wywiad i pozdrawiam!