Zaznacz stronę

SKITAM zwyciężył w ostatnim konkursie UT rozgrywanym na skoczni mamuciej w austrackim Kulm i wygrał z notą 434,1 pkt. Na drugim miejscu był skisolider, a trzeci malyrz. Tuż za podium ze stratą 0,8 pkt. zwycięzca UT – armasols. Piąty – cwaniak21. Szósty – Cavonte i osa002, a ósmy i ostatni – rudy103.

We wczorajszych zawodach wystartowało 8 zawodników. Pełne wyniki poniżej:

Zwycięzcą UT 2 został armasols, ale jego przewaga nie była zbyt duża do drugiego SKITAMA, ktory wyprzedził trzeciego cwaniaka21. Czwarty był malyrz i stracił do podium tylko 1 punkt. Piąty – Cavonte. Szósty (aż 3 miejsca ex aequo) – rudy103, osa002 i skisolider. Dziewiąty – Spartan, a na dwóch ostatnich miejscach Paweł i Rafal Stańczyk. Pełna klasyfikacja poniżej:

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu i całego UT. Zapraszamy na kolejny turniej, a tym razem będzie to Najkrótszy skok (więcej informacji wkrótce) !