6 urodziny DSJ-4

Cześć,

Długo zastanawiałem się jak rozpoczać ten wpis i nic sensowengo do główy mi nie przyszło. Dawno mnie tutaj nie było, a Wy nadal jesteście. Jestem pod ogromnym wrażeniem – brakuje słów.

W miniony wtorek stuknęło nam 6 lat. Tak, dobrze widzisz – 6 LAT! Niesamowity wynik! Pisząc pierwszy wpis – wzmiankę o wersji BETA 2 11 kwietnia 2011 roku, nigdy nie spodziewałem się  się, że przetrwamy aż tyle czasu. Wpis możecie zobaczyć utaj: http://dsj-4.pl/2011/04/beta-2-juz-jest/ .

Naszedł moment na zrobienie większego kroku. Nasz portal wymaga przebudowy, nasza działaność również. Musimy wkroczyć w nowy sezon z nową jakością i nowymi wyzwaniami. Moim głównym celem i marzeniem (w temacie dsj-4.pl ;-)) jest spotkanie się tutaj za kolejne 6 lat. 

Sam nie dam rady. To Wy jesteście najbliżej portalu. To wy go tworzycie. To dla Was on funkcjonuje. 

Dlatego stworzyłem specjalną tablicę TRELLO, dostępną TUTAJ . Możecie za jej pośrednictwem sprawdzać postęp prac nad poszczególnymi aspektami portalu.
 Tutaj jednak pojawia się rzecz najważniejsza – Wasz udział w zmianach. Korzystając z TEJ STRONY – możesz dodać pomysł zmian bądź jakiekolwiek sugestie dotyczące strony.  Pojawią się one automatycnzie w trello w zakładce INBOX. 
Dodawajcie wszelkie pomysły nawet te, które wydają się nie najlepsze.

 

 

Pozdrawiam
Prezes